Hizmetlerimiz

line-01

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama stratejileri ile markanızı öne çıkarın. Dijital dünyadaki trendleri yakalayarak pazarda yerinizi alın. Google Adwords ve Programatik ile dijital dünyadaki yerinizi alın.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Reklamcılığı, marka ve firmaların adlarından ve sundukları hizmetlerden çok daha geniş kitlelerin haberdar olmasının en etkili yoludur.

Web Tasarım

Marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri başta kurumsal olmak üzere görsel tasarıma sahip bir web sitesi oluşturur.

Grafik Tasarım

Markanızın ihtiyaç duyduğu, logo tasarımından başlayıp, kurumsal kimlik yapısına kadar, marka sloganından markanın konumlandırılmasına kadar olan bütün tasarım işlerini, markanızı en iyi şekilde tanıtacak yenilikçi bir bakış açısıyla oluşturuyoruz.

Marka Bilinirliliği

Yaratılan yeni markanın ya da var olan markanızın hedef kitle odaklı konumlandırmasını yapar. Markanızın pazarlama stratejisi somut verilerle tekrardan kurgulanır. Oluşturulan yeni strateji, değer ve hedeflere uygun sloganı ve hikâyesiyle tamamlanır.

Prodüksiyon

Markanızı anlatmanın en etkili yolu kreatif içeriklere sahip bir tanıtım filminden geçer. Tanıtım videolarının izleyici üzerinde oluşturduğu akılda kalıcılık doğru mesajı kitleye en uygun şekilde aktararak rakiplerinizin üstüne çıkmanızı sağlar.